Balayı Turları

https://norvec-fiyortlari.com/wp-content/uploads/2019/02/trollfjord-1280x640.jpg

Özel donanımlı gemimiz ile sizleri unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya çağırıyoruz.Yalnızca denizden görmekle yetinmeyip, zodiac botlarla kıyıya da çıkıyoruz. Unutulmaz hatıralarla sizi bekliyoruz.

https://norvec-fiyortlari.com/wp-content/uploads/2019/02/2500x1250_hammerfest_winter_by_oerjan_bertelsen-1280x640.jpg

Kuzey ışıkları, yani adını Şafak Tanrıçası Aurora’dan alan Aurora Borealis, dünyanın manyetik alanı ile Güneş’ten gelen yüklü parçacıkların etkileşimiyle gökyüzünde ortaya çıkan doğal ışınlardır. Kuzey ışıkları bir doğa harikasıdır. Her sene pek çok insan yerinde görmek için farklı ülkelere gitmektedir.Herkesin bildiği ve çok az kişinin şahit olduğu, hatta fotoğrafladığı bir doğa olayı kuzey ışıklarını keşfetmeye ne dersiniz ?

https://norvec-fiyortlari.com/wp-content/uploads/2019/02/padling_brosundet-21-1280x640.jpg

Özel donanımlı gemimiz ile sizleri kuzey kutup bölgesinde unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya çağırıyoruz. Svalbard takım adalarının (Norveç) etrafında gemi ile dolaşarak, vahşi yaşam ve doğa harikası buzullarla sizleri buluşturuyoruz. Yalnızca denizden görmekle yetinmeyip, zodiac botlarla kıyıya da çıkıyoruz. Tundra doğa yürüyüşü yapacak, kutup ayılarını ve kutuplarda yaşayan kuş türlerinin yuvalarını yakından görebileceksiniz. Batmayan güneşi ve kutuplarda yaşamı görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir deneyim. Kuzey Kutbu Gemi Turu unutulmaz hatıralar ile sizleri bekliyor.

Kurumsal
E-Posta Bülteni

Lütfen yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenimize kayıt olun.

E-Posta Bülteni

Lütfen yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenimize kayıt olun.

Close

Klasik 11 Gece Norveç Fiyortları

Fiyat
1.412€ kişi başı Kişi
süre
12 Gün
Gezginler
20+

Lütfen * işaretli alanları doldurunLütfen * işaretli alanları doldurunuz